Święto Edukacji Narodowej

Święto Edukacji Narodowej to wspaniała okazja, by podziękować nauczycielom za ich trud wychowania i kształcenia. W naszej szkole obchodziliśmy je w tym roku  13 października. Uroczystość rozpoczęła się wprowadzeniem sztandaru i odśpiewaniem hymnu szkoły. Następnie Pani Dyrektor wygłosiła przemówienie oraz nagrodziła wyróżniających się pedagogów. Życzenia nauczycielom złożyli także przedstawiciele Rady Rodziców – pan Krzysztof Babicz oraz pani Agnieszka Mastalska – Sowa.  Po części oficjalnej uroczystości nastąpił występ artystyczny przygotowany przez Koło Teatralne „MISZMASZ” pod kierunkiem pani Agaty Kawalerczyk, pani Magdaleny Głowackiej – Zastawnik, pani Agnieszki Wnuk i pani Edyty Szczepanek. Na zakończenie uczniowie odśpiewali wzruszającą piosenkę „Przepraszamy Was za wszystko”, którą przygotowała pani Barbara Zelek. Po akademii przedstawiciele klas w imieniu swoim oraz kolegów i koleżanek obdarowali nauczycieli kwiatami i życzeniami.

Magdalena Głowacka – Zastawnik