Zakończenie Roku Szkolnego. Stypendia

Już za parę dni , za dni parę
Weźmiesz plecak swój i gitarę .
Pożegnania kilka słów , Pitagoras , bądźcie zdrów ,
Do widzenia wam , canto , cantare .

27 czerwca 2014 r.  w sali gimnastycznej Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 oficjalnie zakończono rok szkolny 2013/2014. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz miasta, Burmistrz Brzeska, Grzegorz Wawryka i Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej, Krzysztof Ojczyk, zaproszeni goście, przedstawiciele Rady Rodziców, Grono Pedagogiczne oraz sami uczniowie.

Ostatni dzień roku szkolnego to czas podsumowań, ale też gratulacji i podziękowań. Pani Dyrektor, Dorota Wójcik,  podziękowała uczniom oraz pracownikom szkoły za całoroczny trud, a także  gratulowała sukcesów i osiągnięć . Słowa podziękowania zostały skierowane również do rodziców, którzy okazywali wielkie wsparcie i bezinteresowną pomoc placówce.

Kolejną część uroczystości stanowiło wręczenie stypendiów i nagród ufundowanych przez Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej, Krzysztofa Ojczyka oraz Uczniowski Klub Sportowy Trójeczka za najlepsze wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia.

Ponadto najlepszym sportowcom, którzy opuszczają już mury szkoły podstawowej, wręczono medale „Waleczne Serce” za szczególne osiągnięcia sportowe. Nagrody te otrzymali: Sara Pietrusińska, Pola Kusiak, Oliwia Sowa, Krystian Chrabąszcz, Wojciech Fidelus.

Po uroczystym apelu uczniowie wraz z wychowawcami udali się na spotkania do klas, podczas których rozdano świadectwa.  Był to czas na wspólne rozmowy i refleksje, wypełniony radością, ale też i łzami wzruszenia,  szczególnie wśród szóstoklasistów.

Wszystkim uczniom życzymy miłego i przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

STYPENDIA 2014 R

Magdalena Głowacka- Zastawnik