Powiatowy Konkurs Historyczny

Konkurs: „Kazimierz Wielki i jego czasy” organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czchowie, Zespół Szkół i Przedszkola w Złotej pod patronatem Starosty brzeskiego i Burmistrza Czchowa.

Etap szkolny odbył się 15.05.2014r. Wzięło w nim udział 9 uczniów: Anna Solak, Małgorzata Figiel, Patrycja Wieczorek, Maria Wawryka, Ewa Słota, Dominika Dobrzańska, Julia Mleczko, Gabriela Leśniak, Aleksandra Mucha.

Do etapu powiatowego zakwalifikowały się uczennice: Małgorzata Figiel, Maria Wawryka, Anna Solak, Patrycja Wieczorek, Ewa Słota, Julia Mleczko.

Etap powiatowy konkursu odbył się 02.06.2014r. w Złotej, gdzie Patrycja Wieczorek zdobyła V miejsce.

Grażyna Pleśniarska – Gwizdała