ZAPROSZENIE I HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO DLA PRZEDSZKOLAKÓW POD HASŁEM „FESTIWAL NAUKI”

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku zapraszają wszystkie pięcio- i sześciolatki wraz z Rodzicami do udziału w Dniu Otwartym dla Przedszkolaków pod hasłem „Festiwal Nauki”, który odbędzie się we wtorek, 21 lutego 2023 r., w godz. 15.30-18.00. Dzieci wezmą udział w interesujących zajęciach, zajrzą do pracowni naukowych i poznają najciekawsze miejsca w szkole. Za wykonanie różnorodnych zadań i zebranie pieczątek, potwierdzających zaliczenie poszczególnych etapów gry, będzie czekała na uczestników nagroda.

WTOREK 21.02.2023 GODZ. 15:30 – 18:00

• 15:30-16:00 – ZERÓWKA W KOSMOSIE – zajęcia z nauczycielami zerówki – pani Katarzyna Nalepa, pani Edyta Toboła, pani Barbara Robak (piętro 0, sala 35)
  • 15:30-17:30 – zajęcia z nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej
  • 15:30-16:00 i 16:30-17:00 – Z MIKOŁAJEM KOPERNIKIEM NA WESOŁO – pani Janina Górska (piętro I, sala 27)
  • 16:00-16:30 i 17:00-17:30 – MALI ASTRONOMOWIE – pani Izabella Czernecka (piętro I, sala 26)
  • 16:00-18:00 – FESTIWAL NAUKI – zajęcia z nauczycielami pracującymi w szkole
  • BIOLOGIA – pani Katarzyna Zelek, pani Katarzyna Partyka (piętro III, sala 1)
  • CHEMIA – pani Małgorzata Klimek (piętro III, sala 3)
  • FIZYKA – pan Michał Seremak (piętro III, sala 4)
  • KRAINA EMOCJI – pani Monika Kowal-Osyba (piętro III, sala 5)
  • GEOGRAFIA – pani Anna Zydroń (piętro II, sala 14)
  • W UKŁADZIE SŁONECZNYM – pani Katarzyna Iskra, pani Aneta Franczyk (piętro II, biblioteka szkolna)
  • OD MANIPULOWANIA DO PIĘKNEGO GADANIA – pani Monika Piechowicz, pani Iwona Stachoń (piętro II sala 19 i 20)
  • JĘZYK ANGIELSKI – pani Aneta Biel, pani Monika Sułek, pani Monika Szot (piętro 0, sala 41)
  • KODOWANIE NA DYWANIE – pani Katarzyna Błędowska (piętro 0, sala 34)
  • KOSMICZNE ŁAMIGŁÓWKI DLA BYSTREJ GŁÓWKI – pani Anna Biernat, pani Anna Żurek (piętro 0, sala 42)
  • LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI – pani Urszula Krzemień (piętro -I, sala informatyczna)
  • FESTIWAL ZABAWY – pani Izabella Łopatowska, pani Magdalena Idzik (piętro -I, świetlica szkolna)
  • W ŚWIECIE ZMYSŁÓW – pani Małgorzata Kaźmierczyk, pani Gabriela Dziegiecka-Ożóg (hala sportowa, sala gimnastyki korekcyjnej i integracji sensorycznej)

Zapraszamy do udziału w tej kosmicznej przygodzie!
Koordynatorzy