Dzień Sportu

Tradycją naszej szkoły stał się już obchodzony od kilku lat Dzień Sportu. W tym roku uczniowie do sportowej rywalizacji stanęli 13 czerwca (klasy I – III) oraz 12 czerwca (klasy IV – VI). Całą imprezę zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego oraz Uczniowski Klub Sportowy „Trójeczka”.

Na uczestników Dnia Sportu czekało wiele konkurencji sprawnościowych, w tym biegi na czas i rzut woreczkiem do celu. Głównym punktem programu był turniej piłki nożnej, w który zaangażowały się wszystkie klasy. Ostatecznie jego zwycięzcami zostały klasy: IV C, V B i VI B. Spośród zawodników wyłoniono również najlepszych strzelców.

Zwycięzcy otrzymali puchary, a wszyscy uczniowie, biorący udział w zawodach, pamiątkowe medale. Humor i sportowy zapał nie opuszczały naszych podopiecznych. Wielkie zaangażowanie dzieci było widoczne nie tylko na boisku, ale również w gorącym dopingu.

Magdalena Głowacka – Zastawnik