KINO W SZKOLE

Ach, co to był za dzień! Pan Burmistrz – Tomasz Latocha w ramach nagrody za udział naszej szkoły w V edycji Ogólnopolskiego Konkursu DO HYMNU dla Szkół Podstawowych  przygotował dla uczniów wyjątkową niespodziankę.  7 grudnia w hali sportowej została zorganizowana projekcja filmów o tematyce świątecznej.

Na uczniów  czekały wygodne leżaki, wielki ekran, a także darmowy popcorn i wata cukrowa. Najpierw w tej wyjątkowej sali kinowej zasiedli uczniowie klas VI – VIII, którzy obejrzeli film „Mikołaj i spółka”. Następnie młodsi uczniowie z klas I – V zostali zaproszeni na seans bajki „Młody renifer Aleks”.  Wydarzenie spotkało się z wielkim entuzjazmem, miło było na dwie godziny odpocząć od szkolnych obowiązków i spędzić czas w sympatycznej atmosferze.

Dziękujemy Panu Burmistrzowi za organizację tak niezwykłej atrakcji.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta