PRZYJACIELE PLUSZOWEGO MISIA

W piątek 25 listopada w naszej szkole hucznie świętowaliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Młodsi uczniowie w tym dniu przynieśli do szkoły swoje pluszowe zabawki. W klasach odbyły się różnorodne zajęcia związane z pluszowymi misiami. Dzieci mogły sobie również zrobić misiowe zdjęcia, o co zadbała opiekunka samorządu szkolnego – p. Izabella Czernecka.

Naszych uczniów klas I-III oraz dzieci z oddziału przedszkolnego odwiedzili także brzescy licealiści w bajkowych przebraniach. Przeczytali im wybrane przez siebie fragmenty tekstów literatury dziecięcej i nagrodzili słodkościami tych, którzy pamiętali najwięcej z wysłuchanych opowiadań.

Po dniu pełnym wrażeń pluszowi towarzysze powrócili wraz z uczniami do swoich domów.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta