BRĄZOWY BOHATERON DLA NAUCZYCIELKI NASZEJ SZKOŁY

25 listopada 2022 r. był wyjątkowym dniem dla Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 im. Mikołaja Kopernika w Brzesku.

W piątkowy wieczór, w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagrody BohaterONy im. Powstańców Warszawskich. Ma ona na celu wyróżnienie osób i instytucji, których działania nie tylko promują wiedzę o historii Polski XX wieku i edukację historyczno-patriotyczną, ale także współczesny wyraz patriotyzmu i wcielania w życie wartości, jakimi kierowali się Powstańcy Warszawscy.

Wśród nominowanych znalazła się nauczycielka naszej szkoły – pani Izabella Czernecka, która otrzymała brązowego BohaterONa m.in. za koordynację działań lokalnych na rzecz pomocy ofiarom wojny na Ukrainie, ale także za podejmowane już wcześniej liczne działania na rzecz osób potrzebujących, niesienie pomocy i troskę o drugiego człowieka.

Gratulujemy pani Izabelli Czerneckiej! Jesteśmy dumni z tego, że jest ona częścią naszej społeczności. Życzymy wielu sukcesów osobistych i zawodowych!