SZCZYPTA ŻYCZLIWOŚCI TO MNÓSTWO RADOŚCI!

Jak co roku uczniowie naszej szkoły 21 listopada świętowali Międzynarodowy Dzień Życzliwości.

Od rana wszystkich przychodzących do szkoły witali harcerze z 9 DH „Gwiezdne Gryfy”, częstując ich owocami i słodkościami, a także obdarowując bilecikami z życzeniem na dobry dzień. Jeżeli nie udało im się dotrzeć do uczniów o poranku, odwiedzili ich popołudniu, aby nikt nie czuł się w tym dniu pominięty.

Na parterze pojawiło się również ogromne słońce, które zostało stworzone przez wszystkie klasy, a każdy promień niósł za sobą radosny przekaz np. „Dobrze Cię widzieć!” czy „Twój uśmiech jest jak promyk słońca”.

Jako że ten dzień nieodłącznie kojarzy nam się ze słońcem, nasi uczniowie przyszli do szkoły ubrani w żółte barwy, a niektórzy z nich przygotowali także żółte słoneczka lub uśmiechnięte żółte emotikony, które przypięli do swoich ubrań.

Na każdym piętrze można było przeczytać różnorodne sentencje związane z życzliwością, dobrocią.

Wychowawcy również nie zapomnieli o świętowaniu tego dnia. W klasach odbyły się różne ciekawe zajęcia związane z Międzynarodowym Dniem Życzliwości.

Dobry dzień zawsze warto zacząć od uśmiechu – pamiętajcie o tym nie tylko od święta, ale każdego dnia.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta