Światowy Dzień Ziemi

16 kwietnia 2014 z okazji Światowego Dnia Ziemi społeczność naszej szkoły uczestniczyła w akademii, której celem była promocja ekologicznego stylu życia. Dzieci z klasy I A i II A, pod kierunkiem pani Teresy Sediwy i pani Renaty Libery, przygotowały montaż słowno – muzyczny, w którym przekonywały jak ważne jest dbanie o środowisko i w jaki sposób można chronić naszą planetę.

W tym samym dniu, podczas spotkania w sali gimnastycznej, Pani Dyrektor złożyła wszystkim uczniom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Do życzeń dołączyła się również przedstawicielka Rady Rodziców. Następnie pani Katarzyna Zelek i pani Monika Kowal – Osyba, koordynatorki akcji charytatywnej „Wielkanocny koszyczek”, wręczyły przewodniczącym klas dyplomy z podziękowaniami za włączenie się do przedsięwzięcia i przygotowanie wielu pięknych stroików.