RADOSNA NIEPODLEGŁOŚĆ

Dzieci z oddziału „0” i uczniowie klas pierwszych również świętowali obchody Narodowego Święta Niepodległości. W związku z tym we wszystkich grupach odbyły się zajęcia związane z Polską oraz Dniem Niepodległości.

Uczniowie klas pierwszych w czwartek 10 listopada założyli ubrania w biało-czerwonych barwach. Obejrzeli okazjonalny film, przygotowany w zeszłym roku przez ich starszych kolegów. Zaśpiewali hymn oraz piosenkę z okazji Święta Niepodległości. Radośnie spędzili ten dzień, ciesząc się tym, że dzięki swoim przodkom i ich heroiczności dzisiaj mogą chodzić do polskiej szkoły i spędzać czas razem.

Podczas uroczystości miejskich naszą szkołę reprezentował poczet sztandarowy oraz harcerze z 9 DH „Gwiezdne Gryfy”.