SUKCESY NASZYCH UCZNIÓW W  XIII MIĘDZYPOWIATOWYM TURNIEJU SZTUKI RECYTATORSKIEJ „POSZUKIWANIA”

17 października odbyły się powiatowe eliminacje do Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”.

Naszą szkołę reprezentowali: Kamila Staszel-Łatas kl.5a, Lena Krzywacka kl.6a, Martyna Śliwa kl.6d, Pola Baniak kl.7b, Leonard Popiela kl.8a, Jan Szczepanek kl.8d.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Konkurs odbywał się w trzech kategoriach wiekowych. Spośród 34 uczestników komisja postanowiła nagrodzić pięciu uczniów PSP nr 3 ,którzy reprezentowali  szkołę w finale.

Kategoria I
II miejsce – Martyna Śliwa;
Wyróżnienie –Kalina Opiła.

Kategoria II
I miejsce – Leonard Popiela;
II miejsce – Jan Szczepanek;
Wyróżnienie –Pola Baniak.

26 października odbył się finał XIII Międzypowiatowego Turnieju Sztuki Recytatorskiej „Poszukiwania”. Rywalizację przeprowadzono w sali kinowej Dąbrowskiego Domu Kultury.

Organizatorami turnieju byli: Małopolskie Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu, Dąbrowski Dom Kultury, Miejski Ośrodek Kultury w Brzesku i Miejsko Gminna Biblioteka Publiczna w Żabnie.

Nagrodzono występy dwóch naszych uczniów:

II miejsce – Leonard Popiela;
Wyróżnienie – Jan Szczepanek.

Laureatom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.