„PIĘKNA PRZYRODO, KOCHAMY CIĘ!”

W poniedziałek 24 października uczniowie klas I-III oraz dzieci z oddziału „0” z naszej szkoły mogły obejrzeć spektakl „Zielony Kopciuszek” przygotowany przez Teatr Kultureska w ramach projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA i trwającej w jego ramach kampanii „AKCJA SEGREGACJA”.

Przedstawienie było bardzo ciekawe! Zielony Kopciuszek to przedstawienie muzyczno-słowne, które przeniosło dzieci w świat baśni o Kopciuszku, jakiej dotąd nie znały. Spektakl miał charakter bajki o tematyce ekologicznej. Przypominał uczniom, jak ważny jest szacunek do przyrody. Utrwalił i poszerzył wiedzę na temat zasad segregacji odpadów. Podkreślił, jak ważna jest ochrona powietrza. Baśniowa atmosfera zagwarantowała niezapomniane przeżycia i skuteczną edukację ekologiczną.