ŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ

13 października w naszej szkole świętowaliśmy wspólnie Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkoły wzięła udział w uroczystej akademii. W części oficjalnej głos zabrała Pani Dyrektor, która wręczyła nagrody wyróżniającym się pedagogom oraz złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud włożony w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Po części oficjalnej uroczystości nastąpił występ artystyczny, w którym uczniowie wierszem i piosenką podziękowali swoim nauczycielom za pracę, empatię i trud włożony w ich wychowanie. Uroczystość uświetnił występ uczniów z Ukrainy, którzy zaśpiewali wspólnie piosenkę w swoim ojczystym języku. Po akademii przedstawiciele klas w imieniu swoim oraz kolegów i koleżanek obdarowali nauczycieli kwiatami i życzeniami. To wyjątkowe święto upłynęło nam w atmosferze radości, a także wzajemnego uśmiechu.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta