REKIN NA KÓŁKACH ROBO4KIDS

Podczas piątego spotkania Robo4Kids uczniowie na chwilę przenieśli się do podwodnego świata i zbudowali rekiny. Czy jednak mechaniczny rekin może pływać? Niestety mogłoby to spowodować zalanie silnika, dlatego nasze rekiny przemieszczały się na dwóch kołach. Jak zawsze uczniowie po wybudowaniu swoich robotów próbowali wprawić je w ruch. Niektórym udało się zamontować czujniki, dzięki którym ich rekiny same zauważały przeszkodę, do której się zbliżały i się zatrzymywały. Inne rekiny zatrzymały się dopiero na znajdującej się na ich drodze ścianie. Po zakończeniu podstawowej części zajęć uczniowie mogli przeistoczyć swoje rekiny w zupełnie coś innego i poeksperymentować. Nie zabrakło również rywalizacji między rekinami. Dotarliśmy już do półmetka Robo4Kids – ciekawe, co jeszcze nas czeka!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta