SUKCESY W GMINNYM KONKURSIE WIEDZY O KRAJACH ANGLO- I NIEMIECKOJĘZYCZNYCH

Uczniowie naszej szkoły zajęli I oraz II miejsce w Gminnym Konkursie Wiedzy o krajach anglo- i niemieckojęzycznych.

W Szkole Podstawowej nr 1 w Brzesku, przedstawiciele społeczności uczniowskich z 10 szkół podstawowych z całej gminy wzięli udział w konkursie sprawdzającym wiedzę o krajach anglo-

i niemieckojęzycznych. Łącznie o podium walczyło 30 osób i wszyscy uczestnicy, jak się później okazało, byli świetnie przygotowani. Ponieważ poziom był bardzo wyrównany, jury postanowiło nagrodzić aż 8 osób. Byli to następujący uczniowie:

I miejsce:

Julia Lipka (  PSP Nr 2 w Jadownikach )

Bartosz Szczepański ( PSP Nr 1 w Brzesku )

Kamila Staszel – Łatas (  PSP Nr 3 w Brzesku )

Oliwia Wanat  (  PSP Nr 2 w Jadownikach )

II miejsce:

Marcel Jakubas ( PSP Nr 3 w Brzesku )

Magdalena Kaczor ( ZSP w Brzesku )

III miejsce:

Amelia Małek  ( ZSP w Brzesku )

Szymon Pawlik ( PSP w Mokrzyskach )

Gratulujemy Wszystkim uczestnikom! Dziękujemy za to, że się Wam chciało, za to że się pięknie nauczyliście i że przelaliście tą WIEDZĘ na papier! Jesteśmy z Was dumne!

Nauczycielki języków obcych

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta