DNI OTWARTE PSP 3 W BRZESKU

12 marca 2014 w godzinach popołudniowych odbędzie się w naszej szkole Dzień Otwarty.

Rodziców oraz naszych przyszłych uczniów zapraszamy do uczestniczenia w lekcjach otwartych prowadzonych we wszystkich klasach I – VI. Wraz z uczniami „Trójki” będzie  można zajrzeć do świata baśni i sztuki, odwiedzić laboratorium przyrody, poznać tajniki umysłu, zwiedzić kraje Europy i posłuchać kłótni liczb. Wiele lekcji zostanie przeprowadzonych z użyciem sprzętu multimedialnego, w tym tablic interaktywnych oraz licznych pomocy dydaktycznych. Odwiedzający poznają również talenty naszych uczniów, którzy w części artystycznej zaprezentują m. in. tańce towarzyskie, spektakl teatralny oraz pokaz aikido.

Dzień Otwarty jest również świetną okazją, by zajrzeć do sal lekcyjnych i zapoznać się z bazą dydaktyczną placówki. Będzie można przyjrzeć się bliżej ofercie edukacyjnej szkoły, szerokiej gamie zajęć pozalekcyjnych, osiągnięciom naszych uczniów, a także porozmawiać z pracownikami szkoły. Wszystko  w miłej atmosferze przy słodkim poczęstunku.

Serdecznie zapraszamy!

HARMONOGRAM DNIA OTWARTEGO SZKOŁY