POWITALIŚMY NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

W pierwszy dzień szkoły witaliśmy się wszyscy z ogromną radością… Wakacje, wiadomo, były wspaniałe – jednak stęskniliśmy się za sobą i za atmosferą szkolną – przecież tyle ciekawych rzeczy dzieje się na lekcjach!

Nowy rok szkolny w „trójce” oficjalnie zainaugurowała pani dyrektor, Dorota Wójcik. To rok szczególny, bowiem naukę w murach naszej placówki rozpocznie kilkunastu uczniów z Ukrainy. Życzenia jak najlepszych wyników w nauce złożyła Przewodnicząca Rady Rodziców – pani Magdalena Bomert, a ksiądz Krzysztof Romański udzielił zebranym błogosławieństwa.

Szczególnie ciepło zostali powitani uczniowie z „zerówki” oraz z klasy pierwszej, którzy rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Ci drudzy złożyli tego dnia uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

W dalszej części uroczystości cała społeczność szkoły upamiętniła wydarzenia z 1 września 1939 roku i minutą milczenia złożyła hołd ofiarom drugiej wojny światowej. Następnie nauczyciele – pani Barbara Górczewska i pan Michał Seremak – zaprezentowali pełen humoru skecz artystyczny na powitanie nowego roku szkolnego. Na koniec jeszcze gromkimi głosami zabrzmiała piosenka o tym,  że do wakacji już tylko dziesięć miesięcy i wszyscy uczniowie udali się do swoich klas, by przywitać się ze swoimi wychowawcami i kolegami.

Mamy nadzieję na wspaniały rok szkolny i życzymy wszystkim wielu osiągnięć – małych i dużych!

Zapraszamy do obejrzenia galerii z uroczystości dla klas starszych:

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Zdjęcia z rozpoczęcia roku szkolnego i ślubowania klas pierwszych:

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta