Wycieczka komunijna do Wadowic i Inwałdu

W tym roku klasy trzecie przyjęły Pierwszą Komunię Świętą. Tradycyjnie z tej okazji wybrały się na wycieczkę. We wtorek 7 czerwca 3a i 3b pojechały do Wadowic, gdzie w Bazylice Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny uczestniczyli w Mszy Świętej, prowadzonej przez księdza Daniela Czerwienia. Następnie uczniowie odwiedzili wadowicki rynek, zobaczyli pomnik Świętego Jana Pawła II oraz fasadę jego rodzinnego domu. Nie zabrakło czasu na „papieskie kremówki”, lody i zakup pamiątek.

Następnie dzieci udały się wraz z księdzem i wychowawcami do Inwałdu, gdzie czekały je liczne atrakcje. Odwiedziły Park Miniatur wraz z Zielonym Labiryntem, a także Warownię Inwałd wraz ze Średniowieczną Osadą i Krainą Ruchomych Smoków. Skorzystały również z takich atrakcji jak Kino 5D czy Lunapark.

Trzeciaki pełne wrażeń wróciły do domu. Wspomnienia z wycieczki na pewno zostaną z nimi na długo. Zapraszamy do małej galerii zdjęć.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta