STYPENDIA DLA NAJLEPSZYCH

23 czerwca w hali sportowej odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów uczniom z Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku za wysokie wyniki w nauce oraz za uzyskanie szczególnych osiągnięć w konkursach i zawodach sportowych. Na uroczystości zgromadzili się stypendyści wraz z rodzicami, fundatorzy nagród, dyrekcja szkoły oraz nauczyciele. Na mocy decyzji komisji stypendialnych uhonorowano 84 uczniów.

Na początku uroczystości pani dyrektor Dorota Wójcik powitała wszystkich zebranych i zaprosiła do obejrzenia prezentacji multimedialnej podsumowującej dorobek „trójki” w minionym roku szkolnym. Następnie zostały wręczone stypendia za wysokie wyniki w nauce i szczególne osiągnięcia, które ufundował pan Krzysztof Ojczyk. W imieniu fundatora stypendystom i ich rodzicom gratulował pan Grzegorz Tobiasz. W dalszej kolejności przyszedł czas na uhonorowanie wybitnych sportowców. Stypendia za wyjątkowe osiągnięcia w tej dziedzinie wręczyła pani Joanna Fidelus – Prezes Uczniowskiego Klubu Sportowego „Trójeczka” Brzesko. Na zakończenie uroczystości na scenie pojawili się uczniowie, którzy na koniec roku uzyskali bardzo wysokie średnie ocen – powyżej 5,7 i wraz z rodzicami odebrali gratulacje z rąk pani dyrektor i Przewodniczącej Rady Rodziców – pani Magdaleny Bomert. Uroczystość uświetniły piękne piosenki w wykonaniu zdolnych solistek z „trójki”.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta

Wszystkim wyróżnionym uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Przyznane stypendia z pewnością przyczynią się do jeszcze bardziej wytężonej pracy, a dla pozostałych uczniów będą mobilizacją do osiągnięcia sukcesu rówieśników.