Dzień sportu

Tradycją naszej szkoły stał się już obchodzony od kilku lat Dzień Sportu. W tym roku uczniowie do sportowej rywalizacji stanęli 25 czerwca (klasy I – III) oraz 26 czerwca (klasy IV – VI). Całą imprezę zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego oraz przedstawiciele  Rady Rodziców.

Uczestnicy mogli popisać się swoimi umiejętnościami w następujących konkurencjach: rzut woreczkiem do obręczy, bieg na czas, skoki w workach  . Najwięcej emocji wzbudził jednak turniej piłki nożnej, w który zaangażowały się wszystkie klasy. Na koniec na murawie pojawili się nawet nauczyciele.

Ostatecznie zwycięzcami turnieju zostały klasy: I C, II D, III C, IV D, V C i VI A.

Wszyscy uczniowie, biorący udział w zawodach, otrzymali pamiątkowe medale oraz puchar przechodni ufundowany przez Przewodniczącą Rady Rodziców, panią Anettę Śnieg, który od września będzie gościł kolejno we wszystkich klasach.

Mimo kapryśnej pogody humor i sportowy zapał nie opuszczały naszych podopiecznych. Wielkie zaangażowanie dzieci było widoczne nie tylko na boisku, ale również w gorącym dopingu.

Magdalena Głowacka-Zastawnik