IMPROVE YOUR ENGLISH – Natalia Stachowicz finalistką konkursu z języka angielskiego

Pod koniec marca 2022r  odbył się II etap konkursu języka angielskiego IMPROVE YOUR ENGLISH organizowany przez III Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza w Tarnowie.

Konkurs ten ma wieloletnią tradycję a poziom jest bardzo wysoki – B2, który jest realizowany w szkole średniej. Z etapu szkolnego zakwalifikowali się uzyskując ponad 70% pkt:

Natalia Stachowicz z 8c
David Hebda z 8e
Maja Obijalska z 7c.

Aby zostać tegorocznym finalistą trzeba było wykazać się doskonałą wiedzą o języku, kulturze Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych  oraz znajomością dwóch  lektur w języku angielskim ‘‘The Three Strangers‘‘ i ‘‘A Christmas Carol‘‘.

Dlatego z satysfakcją informujemy, że uczennica kl. 8c Natalia Stachowicz uzyskała tytuł  finalisty międzyszkolnego konkursu języka angielskiego IMPROVE YOUR ENGLISH.

W dniu 29 kwietnia Natalia została zaproszona na uroczystą galę wręczenia nagród i odebrała gratulacje i nagrodę z rąk Dyrektora III LO.

Serdecznie gratulujemy Natalii wybitnych osiągnięć językowych oraz życzymy kolejnych sukcesów!