Powiatowy konkurs historyczny „Kazimierz Wielki i jego czasy”

Powiatowy Konkurs Historyczny: „ Kazimierz Wielki i jego czasy” organizowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Czchowskiej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Czchowie, Zespół Szkół i Przedszkola w Złotej pod patronatem Starosty brzeskiego i Burmistrza Czchowa.

Etap szkolny odbył się 6 maja 2013r. Wzięło w nim udział 8 uczniów: Dominika Dobrzańska z V b, Igor Malec z V b, Aleksandra Mucha z V c, Małgorzata Figiel z V a, Patrycja Wieczorek z V a, Pola Kusiak z V a, Weronika Wieczorek z VI „d” i Nikodem Śnieg z VI „d”.

Do etapu powiatowego zakwalifikowały się uczennice:  Weronika Wieczorek, Małgorzata Figiel i Patrycja Wieczorek. Etap powiatowy odbył się 28 maja 2013r. w Złotej, gdzie Weronika Wieczorek zdobyła wyróżnienie.

Grażyna Pleśniarska-Gwizdała