Konkurs na najdłuższą”Biało-Czerwoną”

2 maja 2013 r. na Placu Kazimierza Wielkiego w Brzesku, w związku z obchodzonym tego dnia Świętem Flagi Narodowej, Komenda Hufca ZHP im. Mikołaja Kopernika w Brzesku zorganizowała konkurs na Najdłuższą „Biało – Czerwoną Brzesko 2013”.

Do konkursu przystąpiło kilka zespołów harcerskich oraz  reprezentanci szkół  i przedszkoli z Brzeska i okolic, którzy przy pomocy białego papieru i farb plakatowych starali się sprostać konkursowemu zadaniu. Do  rywalizacji  stanęli również uczniowie naszej szkoły, którzy przygotowali prawie 140 – metrową flagę. Nasza „biało – czerwona” nie miała sobie równych i dzięki temu staliśmy się dumnymi zwycięzcami konkursu oraz posiadaczami Pucharu Komendy Hufca Brzesko.

Magdalena Głowacka – Zastawnik