Wizyta Rzecznika Praw Dziecka

23 marca 2022 r. naszą szkołę odwiedził Rzecznik Praw Dziecka – pan Mikołaj Pawlak. Głównym punktem spotkania było wręczenie nagród w ogólnopolskim konkursie z okazji Dnia Praw Dziecka. Pan Rzecznik pogratulował laureatce – Natalii Stachowicz z klasy VIII c – wręczając jej wartościowe nagrody, w tym rower i namiot. Upominki otrzymały także inne uczestniczki konkursu – Katarzyna Put z klasy VIII c i Milena Wójcik z klasy VI b. Pan Rzecznik nie zapomniał i o pozostałych uczniach naszej szkoły, wręczając na ręce przewodniczącej torbę pełną gadżetów. Gratulacje i podziękowania otrzymała także pani Grażyna Pleśniarska – Gwizdała, szkolna koordynatorka konkursu.

Swoją obecnością spotkanie uświetnił również Bumistrz Brzeska – pan Tomasz Latocha, który podarował laureatce konkursu upominki i zapowiedział w najbliższym czasie budowę skateparku w naszym mieście.

W czasie spotkania goście oraz zgromadzona w hali gimnastycznej społeczność szkoły obejrzała krótki występ artystyczny oraz film prezentujący dokonania szkoły w zakresie upowszechniania praw dziecka.  Pan Mikołaj Pawlak opowiadał także o swojej pracy, o tym, co robi, by dzieciom w Polsce żyło się lepiej i bezpieczniej. Na zakończenie nasz gość odpowiadał na pytania uczniów oraz rozdawał liczne autografy.

Wizyta Rzecznika Praw Dziecka była niezwykłym wydarzeniem w naszej szkole i zbudziła wiele pozytywnych emocji wśród uczniów.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta