Światowy Dzień Zdrowia

W naszej szkole obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Pod koniec marca uczniowie uczestniczyli w lekcjach o różnorodnej tematyce dotyczącej zdrowia. Obejrzeli prezentację multimedialną dotycząca aids, odbyli pogadanki w tym temacie. Zostały przeprowadzone lekcje dotyczące antynikotynowej profilaktyki. Klasy siódme przygotowały prezentacje, plakaty oraz ulotki dotyczące profilaktyki czerniaka. Ulotki te trafią do uczniów. Pamiętamy o ważnych zagadnieniach dotyczących zdrowia. Poruszyliśmy zagadnienia zdrowego stylu życia zachęcając do zasad higieny, a także zdrowego odżywiania. Wszystkie te działania prowadzone były po to, by uświadomić uczniom, że higiena, zdrowy styl życia, zasady zdrowego odżywiania oraz aktywność ruchowa jest kluczem do dobrego zdrowia i samopoczucia.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta