Konkurs recytatorski – Poeci dzieciom – J.Tuwim

Dnia 15 marca 2013r. odbył się szkolny konkurs recytatorski dla kl. I-III – POECI DZIECIOM – wiersze Juliana Tuwima pod hasłem „Lokomotywa i inne wiersze”.

Konkurs został przeprowadzony w trzech grupach wiekowych. Oceny dokonała i wyłoniła zwycięzców komisja w składzie: p. Karina Legutek , p. Maria Bawół,  p. Lucyna Szot. Zwycięzcami zostali:

Klasy pierwsze : I miejsce Julia Chrabąszcz kl. I c , II miejsce Maja Zachara kl. I a,  III miejsce  Wiktoria Kica  kl. I c.

Klasy drugie : I miejsce  Rebeka Sowa  kl. II d, II miejsce  Anna Zych  kl. II c ,  III miejsce  Zuzanna Pawełczyk  kl. II c . Wyróżnienie Franciszek Garbień  kl. II c.

Klasy trzecie : I miejsce  Katarzyna Chudyba  kl. III b, II miejsce  Sieniatecka Julia kl. III b, III miejsce Warczakowski Filip kl. III c . Wyróżnienie  Hanna Gorczyca kl. III d.

Wszyscy uczniowie prezentowali wysoki poziom recytacji. Gratulujemy zwycięzcom! Konkurs przygotowały i przeprowadziły p. Anna Duch oraz p. Aneta Franczyk.

Anna Duch