IV edycja szkolnego konkursu wiedzy o Mikołaju Koperniku

5 lutego 2013 roku odbył się finał IV już edycji szkolnego konkursu wiedzy o Mikołaju Koperniku.

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcą z klas IV –VI i zdobywczynią złotego medalu została Gabriela Wołek z klasy IV b, miejsce drugie w bardzo wyrównanej rywalizacji zajęła Dominika Dobrzańska z klasy V b, a tuż za nią na miejscu trzecim uplasował się Filip Rosa z klasy VI d. Laureatami zostali także:  Martyna Kubala z klasy VI c, Bartłomiej Tota z klasy IV d, Patrycja Wieczorek z klasy V a, Krystian Chrabąszcz z klasy V b i Sara Pietrusińska z klasy V d.

W grupie klas II i III miejsce I, a tym samym  złoty medal zdobyła Anna Solak z klasy III d, drugie Anna Zych z klasy II c, a miejsce trzecie zajęła Maria Kraj również z klasy II c. Laureatami konkursu zostali także: Aleksandra Wołek z klasy III d, Wojciech  Majcherczyk  z klasy II c, Wiktor Kusiak z klasy III d, Jakub Kołodziej z klasy III d oraz Filip Warczakowski z klasy III c.

Wszystkim zwycięzcom i laureatom gratulujemy nie tylko wspaniałej wiedzy i wyników, ale także kulturalnej rywalizacji. Brawo!

Rozdanie nagród będzie miało miejsce dnia 15 lutego 2013 r. w obecności społeczności szkolnej.

mgr inż. Dorota Wojtyś