6 grudnia – jak dobrze wiecie
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie.
I każde dziecko prezent dostanie.

Grudzień to czas magiczny. Pełen radosnego oczekiwania, przyjaznej atmosfery i ciepłych uśmiechów. Niezwykły świąteczny nastrój towarzyszył  uczniom 6 grudnia, kiedy to w mury naszej szkoły przywędrował niezwykły gość – święty Mikołaj wraz ze swoimi pomocnikami. Ten miły orszak odwiedził naszych wychowanków, wręczając im upominki.

Uczniowie, by pokreślić wyjątkowość tego dnia, założyli czerwone elementy ubioru. Wiele klas wraz  z wychowawcami udało się na wycieczki do kina, do kręgielni, na trampoliny…. Atrakcji nie brakowało.

Mikołajki rozpoczynają czas oczekiwania na najmilsze święta w roku, czas choinki, prezentów, kolęd, i śniegu, a przede wszystkim ciepłych, rodzinnych spotkań A więc wszyscy czekamy już teraz na upragnione Święta Bożego Narodzenia i do następnego roku, drogi Mikołaju!

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta