Konkurs kolęd i pastoralek

Tradycją stało się już, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia w „Trójce” rozbrzmiewają kolędy i pastorałki. Nie inaczej było również w tym roku.

11 stycznia odbył się już po raz trzeci „Wewnątrzszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek klas I-III”. Mali artyści z klas: pierwszej, drugiej i trzeciej prezentowali wybrane przez siebie utwory nawiązujące tematyką do najpiękniejszych świąt-Bożego Narodzenia. Poziom i wykonanie utworów były jak zwykle na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Niezależne jury w składzie: ks. Maciej Śmigacz, pan Henryk Rdzawski oraz pan Krzysztof Szydłowski wybrali najlepszych solistów oraz zespoły z poszczególnych klas.

KLASY I

Soliści

I miejsce: Wiktoria Kica z kl. 1c, II miejsce: Kornelia Woda z kl. 1b, III miejsce: Maja Zachara z kl. 1a i Mateusz Burdyl z kl. 1b, Wyróżnienie: Gabriela Rogula z kl. 1c

Zespoły

I miejsce: zespół z kl. 1c (Klaudia Sambor, Aleksandra Krokosz, Julia Chrabąszcz, Rozalia Zelek, Julia Hajdo)

II miejsce: zespół z kl. 1a (Bartek Duśko, Maja Zachara, Wiktoria Put, Aleksandra Styrna, Vanessa Mierzwa)

III miejsce: zespół z kl. 1a (Gabriela Woda, Wiktoria Rudnicka, Emilia Janik, Oliwia Stypka, Justyna Olchawa)

KLASY II

Soliści

I miejsce: Aleksandra Świerczek z kl. 2d, II miejsce: Emilia Toboła z kl. 2c, III miejsce: Oliwier Okas z kl. 2d

Zespoły

I miejsce: zespół z kl. 2d (Adrian Smaluch, Kacper Wójcik, Kacper Fiołek, Zuzanna Sacha, Rebeka Sowa, Magdalena Jachna, Dawid Nowak, Łukasz Karaś)

II miejsce: zespół z kl. 2c (Anna Słota, Maria Kraj, Zuzanna Pawełczyk, Justyna Wolek, Julia Czuba, Oliwia Brach, Tymoteusz Górnisiewicz)

III miejsce: zespół z kl. 2a (Oliwia Górka, Karolina Machowska, Wiktoria Łanocha)

KLASY III

Soliści

I miejsce: Weronika Pajor z kl. 3b, II miejsce: Julia Sieniatecka z kl. 3b, III miejsce: Hanna Gorczyca z kl. 3d

Zespoły

I miejsce: zespół z kl. 3d (Aleksandra Wołek, Kinga Pyrek, Hanna Drużkowska, Jakub Kołodziej, Karol Kapcia, Anna Solak, Wiktor Kusiak)

II miejsce: zespół z kl. 3d (Weronika Pawłowska, Matylda Bujak)

III miejsce: zespół z kl. 3a (Zofia Rudnik, Kamila Gurgul, Natalia Dubiel)

Uroczysty koncert laureatów (uczniów  którzy zajęli I miejsca) odbędzie się 1 lutego 2013r.

Joanna Rdzawska-Mikuś

*****************************************************************************************************************************************

Klasy IV

I m – Marysia Mikołajek , Magdalena Zdybel , II m – Patryk Król , Bartłomiej Okas, wyróżnienie –  Zuzanna Patulska