Konkurs plasyczny z tematyki BRD dla klas pierwszych

Mając na uwadze stałe podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w ruchu drogowym zorganizowano szkolny konkurs plastyczny skierowany do uczniów klas I pod hasłem „Bezpieczni w ruchu drogowym”. Uczniowie w ciekawy sposób i różnymi technikami plastycznymi prezentowali w swoich pracach prawidłowe zachowania w ruchu drogowym, które wcześniej omawiali na zajęciach edukacyjnych.

Komisja konkursowa po przeglądnięciu prac przyznała 3 nagrody i 7 wyróżnień.

Nagrody w konkursie otrzymały : Faustyna Holik z kl.I a, Klaudia Sambor z kl.I c, Emilia Janik z kl. I a.

Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród oraz wyróżnień odbyło się 18 grudnia 2012 r na spotkaniu pierwszaków z przedstawicielami Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Brzesku. Nagrodzone i wyróżnione prace zaprezentowano na wystawie pokonkursowej.

Konkurs plastyczny z tematyki BRD- organizatorzy: p. Dorota Wojtyś i p. Janina Górska.