TO NIE SĄ MARY !

TRÓJKA SZYKUJE NIE LADA CZARY!

Kto powiedział, że listopadowe wieczory muszą  tchnąć nudą i marazmem?  Rada Rodziców przy Szkole  Podstawowej nr 3 w Brzesku  postanowiła obalić ten stereotyp i zaprosić wychowanków wraz z rodzicami na pełen magii i dobrej zabawy wieczór andrzejkowy.

26 i 28 listopada, po zmierzchu, nasza placówka zmieniła się w tajemnicze i mistyczne miejsce pełne wróżb i niezwykłych zjawisk. Było aż kilka powodów by założyć kostium wiedźmy czy czarodzieja, na to ciepły płaszcz i kalosze i przy pełni księżyca przywędrować do „Trójki”.

Po pierwsze – dyskotekowe szaleństwo.  Uczniowie  mieli okazję rozładować energię na parkiecie przy dźwiękach ulubionej muzyki, a w przerwach wywróżyć sobie, co przyniesie im los. Wróżb różnych była gromada: wosku wylewanie, przez kluczyk zaglądanie, butów przekładanie i o przyszłość pytanie.

Po drugie – atrakcyjna loteria fantowa, której celem było zebranie środków na działalność statutową Rady Rodziców oraz organizację obchodów 40 – lecia nadania szkole imienia Mikołaja Kopernika. W tej loterii nikt nie był przegrany! Każdy los wygrywał. Dzięki waszemu zaangażowaniu udało się zebrać sporą sumę pieniędzy, które zostały przekazane na konto Rady Rodziców.

Edyta Szczepanek