Noc filmowa klas szóstych

Szkoła to nie tylko miejsce, w którym odbywają się lekcje. Jak się okazuje, można też spotkać się w jej murach z nauczycielami, koleżankami i  kolegami z ławki na wspólnym oglądaniu filmów o nietypowej porze. Tak właśnie było z 13 na 14 października w naszej szkole.

Z inicjatywą zorganizowania NOCY FILMOWEJ wyszli uczniowie klas szóstych. 26 – osobowa grupa w wyjątkowo doskonałych humorach (bez przymusu i obowiązku) stawiła się w szkole o godzinie 19.00. Rozpoczęliśmy od wspólnej kolacji. Następnie przeszliśmy do projekcji filmów. Ułożyliśmy się wygodnie na materacach i obejrzeliśmy kilka ciekawych produkcji. W przerwach był czas na gry i „bitwy na poduszki”.

Spotkanie odbyło się w sympatycznej atmosferze. To był naprawdę  miło spędzony czas w szkolnych murach.

Nie wybrano galeria lub galeria została usunięta