Mistrzostwa Województwa Małopolskiego w Biegach przełajowych

OLIWIA SOWA MISTRZYNIĄ WOJEWÓDZTWA MAŁOPOLSKIEGO W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH W NOWYM TARGU

W dniu 5 października na Lotnisku w Nowym Targu rozegrany został Finał Województwa Małopolskiego w Jesiennych Biegach Przełajowych. Z naszej szkoły na te zawody wyjechała 5 uczniów Przy fantastycznej pogodzie na Lotnisku w Nowym Targu ze znakomitej strony zaprezentowała się OLIWIA SOWA która okazała się bezkonkurencyjna w biegu na 800 m. w kategorii klas piątych zdobywając złoty medal i zostając tym samym Mistrzynią Województwa. Oliwii w imieniu całej społeczności szkolnej składamy serdeczne gratulacje i cieszymy się razem z nią jej sukcesem.

Oprócz wyżej wymienionej zawodniczki  z naszej szkoły startowali również : Sara Pietrusińska, Agnieszka Wojtas, Szymon Sowa oraz Krystian Chrabąszcz i mimo trochę dalszych lokat im także należą się duże słowa uznania za wielki hart ducha, nieustępliwość i walkę do końca jaką pokazali w trakcie zawodów.