Treść artykułu

Biegi przełajowe

W dniu 17 września na stadionie treningowym Okocimskiego Klubu Sportowego w Brzesku rozegrane zostały Mistrzostwa Gminy Brzesko w Biegach Przełajowych. Świetnie w tych zawodach zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły, którzy wywalczyli  5 medali w tym jeden złoty, jeden srebrny  i 3 brązowe. Mistrzynią Gminy Brzesko w kategorii klas piątych szkół podstawowych została Oliwia Sowa, zaś srebrny medal w kategorii klas szóstych wywalczyła Agnieszka Wojtas. Trzecie miejsca i brązowe medale zdobyli: Sara Pietrusińska, Krystian Chrabąszcz / obydwoje w kategorii klas piątych /oraz Julia Zając w kategorii klas szóstych.

Do zawodów powiatowych oprócz w/w osób  zakwalifikowali się:  Szymon Sowa – 4 miejsce, Tomasz Lwowski – 5 miejsce, Izabella Klecka – 6 miejsce.

Pod koniec września na stadionie Okocimskiego Klubu Sportowego odbyły się zawody powiatowe w Indywidualnych Biegach Przełajowych. Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Brzesku.

Wyniki końcowe:

SOWA OLIWIA – 1 MIEJSCE ,PIETRUSIŃSKA SARA – 6 MIEJSCE , CHRBĄSZCZ KRYSTIAN – 6 MIEJSCE , WOJTAS AGNIESZKA –  5 MIEJSCE, SOWA SZYMON – 7 MIEJSCE

W/w osoby reprezentowały naszą szkołę na WOJEWÓDZKICH INDYWIDUALNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH, które odbyły się 5 października w Nowym Targu.