Sztafetowe biegi przełajowe – finał wojewódzki

W dniu 20.04.2012r  w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej na Lotnisku Miejskim w Nowym Targu został rozegrany finał wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych szkół podstawowych 9x800m. W zawodach brało udział 35 najlepszych drużyn z całego województwa małopolskiego. Drużyna dziewcząt  naszej szkoły zakończyła rywalizację na bardzo dobrym ósmym miejscu.

Skład zespołu: Izabella Klecka, Sara Pietrusińska, Oliwia Sowa, Natalia Widło, Agnieszka Wojtas, Julia Zając, Justyna Żak, Karolina Jarosz, Julia Legutko, Wiktoria Olchawa , Małgorzata Świątek.

Jest to nasz największy sukces w sztafetowych biegach przełajowych. Chciałabym bardzo podziękować całej drużynie za zaangażowanie i wolę walki oraz ciężką pracę dzięki, której udało się nam znaleźć w pierwszej dziesiątce w województwie.