Projekt ZROZUMIEĆ NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ

W dniu 22.06.2021 w ramach projektu ZROZUMIEĆ NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ polegającym na współpracy naszej szkoły z Warsztatem Terapii Zajęciowej Stowarzyszenia OSTOJA w Brzesku miało miejsce spotkanie delegacji uczniów kl. 7b pod opieką Anny Gadowskiej i Franciszki Janory w siedzibie WTZ. Na tym spotkaniu uczniowie zapoznali się z działalnością WTZ. Po wręczeniu upominków przekazaliśmy płytę z przedstawieniem pt. „Bajka o dwóch królestwach” – Antoniny Schejbal.

W tym roku w projekcie wzięli udział: Anna Gadowska, Franciszka Janora, Dominika Chudnicka, Iwona Mikołajek, Renata Gałek, Anna Biernat i Anna Żurek oraz uczniowie z kl. 7b – Magdalena Legutko, Filip Czesak, Wiktoria Żak, Maja Gorzelak, Zofia Baniak, Hanna Osyba, Dominika Dziwiszewska, kl. 7c- Kacper Maciejowski, Antonina Zych, Szymon Pudło, Aniela Wojnowska, Katarzyna Michałczyk, Katarzyna Opioła, oraz Emilka Górka, Amelka Wszołek, Jakub Przybyś, Joanna Żak i Natalia Gadowska.

Planujemy kontynuować nasz projekt, a wszystkim Wam życzymy dobrego odbioru naszego przedstawienia.