II Powiatowy Festiwal Piosenki Dziecięcej

28 kwietnia 2021 roku w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku odbył się II Powiatowy  Festiwal Piosenki Dziecięcej. Honorowy patronat nad tym wydarzeniem objęło Starostwo Powiatowe w Brzesku. Ze względu na pandemię uczniowie z: PSP Gnojnik, PSP  Tymowa, PSP Gosprzydowa, PSP Tworkowa, PSP Jadowniki nr 2, ZSP Borzęcin Dolny, PSP nr 3 Brzesko, ZSP Maszkienice nadesłali swoje występy w formie plików wideo.

Komisja w składzie: Krzysztof Szydłowski, Karina Legutek, Katarzyna Szydłowska oceniła występy 16 uczestników i wyłoniła następujących laureatów:

W kategorii klas I
I miejsce    Dawid Janeczek ZSP Borzęcin Dolny
II miejsce   Emilia Sowa   PSP Tworkowa
III miejsce  Miłosz Drozd  PSP Gosprzydowa
Wyróżnienie  Aleksandra Grodny  PSP  nr 2 Jadowniki

W kategorii klas II
I miejsce  Tymoteusz Gnela PSP Gnojnik
II miejsce Nikola Gruca PSP Gosprzydowa
III miejsce Joanna Żak PSP nr 3 Brzesko

W kategorii klas III
I miejsce Kaja Górka PSP nr 3 Brzesko
II miejsce Natalia  Plesińska PSP Gnojnik
III miejsce Julia Potok PSP Tworkowa

Za organizację i przebieg konkursu odpowiadały panie: Lucyna Szot i Aneta Franczyk. Informacje o sposobie odebrania dyplomów i nagród zostaną przekazane telefonicznie lub mailowo. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia występów laureatów. Dziękujemy wszystkim biorącym udział w konkursie i gratulujemy nagrodzonym!