Narciarstwo alpejskie

14.01.2011r w Kluszkowcach odbyły się w zawody gminne w narciarstwie alpejskim .

Klasyfikacja końcowa :

klasy 4-6 dziewcząt

III m – Grabarz Ewa, V m – Oleś Aleksandra, VIII m – Świątek Małgorzata, X m – Trestka Aleksandra, XI m – Ząbkowska Julia

klasy 4-6 chłopcy

I m – Mikuliński Cyryl, II m – Rzenno Robert, III m – Piotrowski Wojciech, IV m – Pajor Aleksander, V m – Bałabuch Kacper, VI m – Bednarczyk Wojciech, VII m – Gzyl Mikołaj, IX m – Aleksiewicz Drab Emil

klasy 1-3 dziewcząt

III m- Pola Kusiak

klasy 1-3 chłopcy

I m – Babicz Krzysztof, III m – Rzenno Igor, IV m – Górski Wojciech.

Współzawodnictwo na szczeblu powiatowym (28.02.2011r) nieznacznie zmieniło wyniki końcowe .

Suma czasu dwóch zjazdów pozwoliła wyłonić najlepszych narciarzy alpejskich .

klasy 5-6 dziewcząt

VI m- Świątek Małgorzata, VII m – Grabarz Ewa

klasy 5-6 chłopcy

I m – Piotrowski Wojciech, II m – Mikuliński Cyryl, III m – Rzenno Robert, VI m – Gzyl Mikołaj, VII m – Bednarczyk Maciej, IX m – Aleksiewicz Drab Emil, X m – Drużkowski Mikołaj.

klasy 1-4 dziewcząt

I m – Oleś Aleksandra, IV m – Kusiak Pola, V m – Ząbkowska Julia, IX m – Sacha Zuzanna

klasy 1-4 chłopcy

I m – Pajor  Aleksander, IV m – Babicz Krzysztof, VII m – Górski Wojciech, IX m – Babicz Bartosz, XI m – Ropek Daniel.