Dni otwarte dla przedszkoli

Pod koniec kwietnia Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 w Brzesku gościła przedszkolaków, którzy mają do września rozpocząć naukę w szkole. Szkołę odwiedziły dzieci z przedszkola nr10, nr7, nr4 i nr 9.

Przedszkolaki uczestniczyły w różnego rodzaju zajęciach plastycznych, muzyczno-rytmicznych, pracowały w grupach ze swoimi starszymi kolegami i koleżankami z klasy Ia, IIId i IIIb oraz podziwiały aktorskie występy kasy IIIa, która specjalnie dla nich przygotowała przedstawienie. Na koniec dzieci otrzymywały drobne upominki i foldery szkoły.

Nad całym przedsięwzięciem czuwała pani dyrektor mgr Dorota Wójcik, koordynatorami byli mgr Anna Duch, mgr Marzena Rzenno, mgr Aneta Mierzwa oraz mgr Izabella Czernecka.