Gwiazdy w naszej szkole

Już po raz siódmy w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 zorganizowano etap szkolny Powiatowego Konkursu Piosenki Angielskiej „Be a Star”. Głównym celem konkursu jest popularyzowanie utworów  anglojęzycznych oraz promowanie piosenki jako formy nauki języka obcego. Nad sprawną organizacją festiwalu czuwały panie Anna Gadowska,  Dominika Chudnicka, Aneta Licak oraz Renata Gałek.

W tym roku w etapie szkolnym konkursu wzięło udział 21 uczestników. Wszyscy uczniowie zostali ocenieni przez profesjonalne jury w składzie: pani Aneta Licak, pani Marta Pudełek i pani Aneta Franczyk. Komisja oceniała walory głosowe, poprawność w posługiwaniu się językiem angielskim, ogólne wrażenie artystyczne oraz interpretację utworu.

Laureatami w poszczególnych kategoriach zostali:

Klasy IV-VI:

I miejsce:  Marcel Jakubas kl. VI a

II miejsce:  Kalina Opiła kl. IV c

III miejsce: Amelia Majcherczyk kl. VI a

Wyróżnienie: Hanna Walczak  kl. IV d

Kategoria klas VII-VIII:

I miejsce: Julia Zelek kl. VII a

II miejsce: Dominika Dziwiszewska kl. VII b

III miejsce:  Maja Gorzelak kl. VII b i Magdalena Legutko kl. VII b

Wyróżnienie: Wiktoria Żak kl. VII b

Zapraszamy do obejrzenia występów zwycięzców w poszczególnych kategoriach (Marcel, kl. VIa, Julia, kl. VIIa), którzy zakwalifikowali się do etapu powiatowego. Wszystkim uczestnikom konkursu oraz ich opiekunom dziękujemy i zapraszamy za rok.