eTwinning

W ramach międzynarodowego programu eTwinning, uczniowie klasy 5a naszej szkoły pod okiem swojej anglistki pani Eweliny Struzik wymienili się kartkami bożonarodzeniowymi z uczniami klasy 5b z Istambułu w Turcji. Każdy uczeń własnoręcznie wykonał kartkę świąteczną z krótkimi życzeniami w języku angielskim, sfotografował ją, a następnie mailem została ona wysłana do Turcji. Wydarzenie to wywołało wiele emocji u naszych uczniów, każdy chciał wypaść jak najlepiej i z niecierpliwością oczekiwał na odpowiedź od swojego tureckiego kolegi.

Po feriach mamy zamiar połączyć się na wideo-rozmowę i podzielić informacjami o swoich krajach oraz wspólnie śpiewać piosenki świąteczne. Jest to świetny sposób na szlifowanie swoich umiejętności językowych, a także na nawiązywanie nowych znajomości, a może nawet przyjaźni…

Ewelina Struzik