Komunikat z 6 listopada 2020 r.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku informuje, że na podstawie nowelizacji Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 1960) w okresie od 9 listopada 2020 r. do 29 listopada 2020 r.  zawieszone zostają zajęcia stacjonarne dla uczniów klas I-III szkół podstawowych, tym samym, do 29 listopada br. przedłużone zostało zawieszenie zajęć stacjonarnych dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.

Uczniowie klas I – VIII  zostaną objęci nauczaniem zdalnym zgodnie z Zasadami nauczania zdalnego, sposobem i trybem realizacji zadań edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzeskubędących załącznikiem nr 1 do zarządzenia Dyrektora PSP nr 3  w Brzesku nr 15/2019/2020 z 23 marca 2020 r. oraz Zarządzeniem Dyrektora Szkoły nr 6/2020/2021 z 6 listopada  2020 r. w sprawie: określenia sposobu realizacji zadań szkoły w sytuacji wzrostu zakażeń COVID-19 i tym samym trwającego nadal na terenie Polski stanu epidemii.

Ponadto podkreślam, że wszystkie kluczowe dla Państwa informacje, związane z zaistniałą sytuacją, będą Państwu udostępniane na naszej stronie, za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus Synergia oraz materiałów MEN:

W sprawach budzących wątpliwości, niezrozumiałych, trudnych proszę kontaktować się w pierwszej kolejności za pośrednictwem Librusa, telefonicznie lub e-mailowo z wychowawcami oraz nauczycielami przedmiotu, w drugiej kolejności z  członkami dyrekcji szkoły.
Liczę na zrozumienie z Państwa strony i w imieniu wszystkich nauczycieli deklaruję chęć pełnej współpracy, ukierunkowanej na rozwój dzieci.

Dorota Wójcik
Dyrektor PSP nr 3 w Brzesku

Zarządzenie Dyrektora PSP nr 3 w Brzesku nr 6 z 6 listopada 2020 r. w sprawie sposobu realizacji zadań szkoły i organizacji pracy od 9 do 29 XI