Internetowy MFTDiM z okazji 35 lat Bajdurka

Szanowni Państwo,

z radością informujemy, że szkolne Koło Teatralne MISZMASZ działające przy naszej szkole zostało zaproszone do udziału w „Internetowym Małopolskim Festiwalu Teatrów Dzieci  i Młodzieży … z okazji 35 lat BAJDURKA” zorganizowanym przez MCK „Sokół” w Nowym Sączu.

W ramach przeglądu każdy widz może obejrzeć trzy spektakle z dorobku naszego koła – „Jestem Alicja”, „Kaja i Gerda” oraz „Siostra – nie siostra” oraz zagłosować na ulubione przedstawienie / przedstawienia. Spektakl, który otrzyma największą liczbę głosów, zostanie uhonorowany NAGRODĄ PUBLICZNOŚCI.

Zapraszamy Państwa do udziału w wydarzeniu i prosimy o oddawanie głosów na przedstawienia zrealizowane przez grupę MISZMASZ. Głosować można raz dziennie do 30 listopada 2020 r. poprzez stronę www.bajdurek.mcksokol.pl . Po otworzeniu tej witryny otrzymają Państwo szczegółowe informacje na temat przeglądu. Głosowanie nie wiąże się z żadnymi kosztami.

W imieniu zespołu bardzo dziękujemy za zaangażowanie i wsparcie.

Opiekunowie Koła Teatralnego  MISZMASZ