Wirtualna Podróż z Nelą

Nela Mała Reporterka jest podróżniczką, reporterką, bohaterką i narratorką serii książek podróżniczych opisujących wyprawy małej dziewczynki do egzotycznych krajów. Na antenie TVP1 zadebiutowała w 2014 roku serią reportaży dla dzieci pt.,,Nela Mała Reporterka”.

Nela przyjęła zaproszenie na lekcję online dla uczniów klas:5a,5c,5d,6a Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku. W czwartek, 4.06.2020 r.  dziewczynka opowiadała dzieciom o swoich podróżach i przygodach. Opisywała dalekie zwyczaje, przyrodę i zwierzęta.  Uczniowie mieli do niej mnóstwo pytań, na które odpowiadała bardzo szczegółowo i ciekawie. Dzieci były zasłuchane i zafascynowane jej opowieściami.

To była bardzo inspirująca lekcja, pełna wrażeń i emocji.

Agnieszka Dzieńska