Drogi Uczniu

Drogi Uczniu,

1. Kiedy przychodzisz do szkoły, korzystaj z wejścia głównego i zejdź do szatni.
2. Musisz mieć podpisane przez Rodzica oświadczenie. Bez tego dokumentu nie zostaniesz wpuszczony.
3. Jeżeli umówiłeś się na konsultacje, a nie możesz przyjść, zgłoś ten fakt za pośrednictwem dziennika elektronicznego odpowiednio wcześniej.
4. Zabieraj do szkoły własny zestaw podręczników i przyborów. W trakcie konsultacji nie będziesz mógł ich pożyczać od innych uczniów.
5. W drodze do i ze szkoły korzystaj z osłony na usta i nos oraz zachowuj dystans społeczny.
6. Przed wejściem do szkoły obowiązkowo zdezynfekuj ręce, a jeżeli masz przeciwwskazania zdrowotne do stosowania środków do dezynfekcji, po wejściu do budynku natychmiast umyj ręce.
7. Bezwzględnie stosuj zasady higieny: często myj dłonie wodą z mydłem, nie podawaj ręki na powitanie, zachowuj dystans, a także unikaj dotykania oczu, nosa i ust.
8. Zwracaj uwagę na odpowiedni sposób zasłaniania twarzy podczas kichania czy kasłania.
9. Dbaj o bezpieczeństwo swoje i innych.
10. Nie ryzykuj!

Dorota Wójcik