Komunikat z 23 października 2020 r.

Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Brzesku informuje, że na podstawie Rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 23 października 2020r., zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz.U. z 2020 r. poz. 1870) w okresie od 26 października 2020r. do 6 listopada 2020 r. zostają zawieszone zajęcia stacjonarne  dla klas IV – VIII i wprowadzone nauczanie hybrydowe  zgodnie z Zasadami nauczania zdalnego, sposobem i trybem realizacji zadań edukacyjnych z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku, będących załącznikiem nr 1do zarządzenia Dyrektora PSP nr 3  w Brzesku nr 15/2019/2020 z 23 marca 2020 r. oraz Wewnętrznymi procedurami bezpieczeństwa w Publicznej Szkole Podstawowej nr 3 w Brzesku, obowiązującymi od 1 września 2020 r., wprowadzonymi zarządzeniem Dyrektora Szkoły nr 29/2019/2020 z 24 sierpnia 2020 r.

1. W trybie pracy stacjonarnej pozostaną w szkole klasy I-III.
2. W trybie zdalnym będą się uczyć klasy IV – VIII.

Ponadto podkreślam, że wszystkie kluczowe dla Państwa informacje, związane z zaistniałą sytuacją, będą Państwu udostępniane na naszej stronie, za pośrednictwem dziennika elektronicznego Librus Synergia oraz  materiałów MEN:

Dorota Wójcik

Dyrektor PSP nr 3 w Brzesku