Przyłapani na czytaniu

Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich to uroczystość , którą obchodzi się w ponad 100 krajach na całym świecie. Jest to święto wielu osób zaangażowanych w pracę nad książkami czyli pisarzy, redaktorów, tłumaczy i ilustratorów oraz wydawców i księgarzy a także czytelników, którzy nie wyobrażają sobie życia bez literatury.

Z okazji tego święta dzieci uczęszczający na świetlicę szkolną, zostały zaproszone do wirtualnej zabawy „Moje selfie z książką”. Dzięki nadesłanym zdjęciom, pokazali, że w wolnym czasie chętnie czytają  książki. Każde miejsce jest dobre do czytania, bo „Książki są jak towarzystwo, które sobie człowiek dobiera”- Monteskiusz. Dziękuje bardzo Rodzicom i Wam uczniowie za piękne zdjęcia. Pozdrawiam serdecznie.

Małgorzata Klimek