Świetlicowy Dzień Babci i Dziadka

21 stycznia odbyła się w naszej szkole  na świetlicy szkolnej wyjątkowa uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, na którą zostali zaproszeni babcie i dziadkowie uczniów klas I-III. Goście, jak co roku, nie zawiedli i przybyli bardzo licznie. Część artystyczną przygotowali uczniowie oraz nauczyciele naszej szkoły. Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor, która gorąco przywitała przybyłych gości, a także złożyła życzenia wszystkim babciom i dziadkom. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec, teatr „Nasz MITing” mogły wyrazić wdzięczność wobec kochanych dziadków za ich miłość, oddanie, opiekę i cierpliwość oraz niezmierzone morze miłości, ciepła i troskliwości. Część artystyczna zakończyła się wręczeniem jabłuszek – symbolu przedstawienia. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni  na konkursy przygotowane przez nauczycieli naszej szkoły., oraz zostali podjęci poczęstunkiem. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.