Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień w naszej szkole
W piątek 21 listopada w naszej szkole obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Już od rana na szkolnym korytarzu można było poczuć wyjątkową, ciepłą atmosferę. Uczniowie klas 1–3 przygotowali żółte listki ze swoimi skojarzeniami związanymi ze słowem „życzliwość”, takimi jak dobroć, miłość czy szczęście. Z listków powstały dwa piękne drzewa, które stały się symbolem tego […]